GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

http://www.sinemakale.com/ olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Web sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi yapabileceğimiz en üst seviyede tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

  • Yorum alanları
  • İletişim sayfası
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
http://www.sinemakale.com/’de kullandığımız Facebook, Twitter ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada http://www.sinemakale.com/ olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri


GİZLİLİK POLİTİKASI GİZLİLİK POLİTİKASI Reviewed by sineMakale on Mayıs 09, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Banner
Blogger tarafından desteklenmektedir.